Pozemok s Chatkou pod Devínskou kobylou

Bratislava

  Zdieľať túto nehnuteľnosť

  Kopírovať

  Alebo zdieľajte s

  Základná charakteristika

  Popis

  • Popis:

   Dovoľujem si Vám predstaviť jedinečnú príležitosť pre kúpu Vašeho vysnívaného pozemku so záhradnou chatkou priamo pod Devínskou kobylou s možnosťou budúcej stavby Rodinného domu.

   Pozemok sa nachádza v obľúbenej časti Dúbravky - Villa Rustica, pod malebnou Devínskou Kobylou. Tento pozemok o rozlohe 600m² ponúka dokonalý únik z každodenného zhonu, zatiaľ čo zachováva vynikajúcu dostupnosť do mesta - Bory je vzdialené len 5 minút a centrum mesta 15 minút.

   Záhrada je obklopená hustým lesom a sieťou turistických chodníkov, tento pozemok je splneným snom pre tých, ktorí túžia po tichej oáze uprostred prírody, a pritom nechcú byť odrezaní od mestského ruchu. Prístup k pozemku je zabezpečený lesnou cestičkou, miestami nespevnenou, čo pridáva na jeho autenticite a súkromí.

   Záhradná chatka je podpivničená a súčasťou záhrady je aj funkčná studňa, elektrina 3x32A, čo zvyšuje jej hodnotu a funkcionalitu. Navyše, dostupnosť turistických chodníkov ponúka nekonečné možnosti pre rekreáciu a šport a obrovské množstvo zelene a prírody navôkol garantuje kvalitný život v súlade s prírodou. To všetko je doplnené skvelou susedskou atmosférou, ktorá prispieva k príjemnému a harmonickému bývaniu.

   V prípade, ak by noví majitelia mali záujem o výstavbu Rodinného domu, k pozemku už boli vydané územno-plánovacie informácie (tzv. UPI) a očakáva sa stavebné povolenie na stavbu domu, čo otvára dvere k realizácii bývania v rodinnom dome v lese, kúsok od mesta a za prijateľnú cenu. Vizualizácia projektu Rodinného domu je súčasťou inzerátu. V prípade záujmu je možné nahliadnuť do projektovej dokumentácie.

   Pozemok je bez tiarch, kúpou je okamžite voľný.

   Konečná cena zahŕňa všetky služby spojené s predajom, právnym poradenstvom a poplatkami, vrátane katastra, znaleckého posudku; prípadne, v prípade potreby zabezpečenie poradenstva prostredníctvom hypotekárneho poradcu.

   Meno: Devana

   Tel.: 0944240492

   Zobraziť celý popis

  Opýtajte sa makléra na tento dom

  I agree to the Podmienky používania and Zásady ochrany osobných údajov

  Zdieľať toto property

  Kopírovať

  Alebo zdieľajte s

  Copyright 2023KMLN © All Rights Reserved

  Reset password

  Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vám pošleme odkaz na zmenu hesla.

  Zaregistrujte si Maklérsky Účet

  Chcete inzerovať, vytvorte si účet na komerčné účely

  I agree to the Podmienky používania and Zásady ochrany osobných údajov

  Zaregistrujte si Maklérsky Účet

  Chcete inzerovať, vytvorte si účet na komerčné účely

  Zaregistrujte sa pomocou e-mailu